Scrieti-ne un mesaj

Contactati-ne direct
  • address Str. Baia de Arama, Nr.1, Bloc C3, Parter
    Sector 2, Bucuresti
  • tel Tel. 031 410 96 08
    031 410 96 09
  • mail E-mail: thermoflux@thermoflux.ro

  • mail_white Ing. Stefan Negoescu (Director General)
    stefan.negoescu@thermoflux.ro
  • mail_white Ing. Sorin Mihai (Director Tehnic)
    sorin.mihai@thermoflux.ro
  • mail_white Ing. Florin Cataneanu (Departament Ofertare)
    florin.cataneanu@thermoflux.ro
  • mail_white Catalin Istrate (Departament Aprovizionare)
    catalin.istrate@thermoflux.ro
  • mail_white Paul Mihaita (Departament Logistica)
    paul.mihaita@thermoflux.ro
  • mail_white Stefan Draghici (Departament Tehnic)
    stefan.draghici@thermoflux.ro
Sau vizitati-ne la sediul nostru: Str. Baia de Arama, Nr.1, Bloc C3, Parter, Sector 2, Bucuresti

Site realizat de Cloud9 Concept & Eagle Systems